3232969 - tyle osób wpadło w moje sidła...      
Zmien wyglad | Kontakt
Strona główna Komputery Dziewczyny Humor Testy na integligencję i nie tylko Księga gości Mównica Galeria Student Historia strony O mnie Sznurki
! Typ zgłoszenia:
Ksywka:
Email (opcjonalnie):
Opis:

Naprawdę taka jestem czyli czego chce kobieta


Twoja naiwność w sprawach kobiet czasami mnie wzrusza, choć najczęściej zdumiewa. Główkujesz, kombinujesz, kluczysz, krążysz i wcale nie jesteś bliżej sedna. Tymczasem odpowiedzi na wszystkie twoje pytania są banalne jak niedzielny rosół. Dlatego nie dziw się, że cała prawda o kobietach to ledwo kilka stron tekstu.

Kobieta chce się dobrze sprzedać
Tak, tak, kobieta niczym wytrawny handlowiec marzy o dobrym kliencie, czyli chce zostać kupiona przez odpowiedniego mężczyznę. Odpowiedni – znaczy dla kobiety zaradny, potrafiący zapewnić jej oraz jej ewentualnemu potomstwu dostatek, a nawet bogactwo. Nie miej o to do niej pretensji – tak postępują panie od tysiącleci. Nawet dziś w plemionach pierwotnych stary, doświadczony i bogaty wojownik ma większe szanse na piękną młódkę niż biedny młokos. Dlatego jeśli zamiast się dokształcać, pracować i oszczędzać, oddajesz się komputerowym grom, używkom czy drwinkowaniu – przegrywasz. Nie dziw się potem, że zamiast ciebie wybierze starca z milionem dolarów na koncie.

Kobieta żąda Francji elegancji
Niby banał, ale jak często wielu panów o tym zapomina. Ogromne wrażenie robią na kobietach faceci zadbani, dobrze pachnący, elegancko ubrani. Sprawisz wielką satysfakcję kobiecie, jeśli przyjdziesz do niej czysty, schludny, skropiony dobrą perfumą i bukietem pachnących kwiatów w garści.

MOC Z NIMI
Kleopatra VII
(69-30 roku p.n.e.)

Ostatnia królowa Egiptu. Pozbawiona władzy wiedziała, jak wykorzystać swą legendarną urodę. Zakochany w niej Juliusz Cezar pomógł jej odzyskać tron. Odwdzięczyła się, rodząc mu syna. PO śmierci Cezara poślubiła Marka Antoniusza. Popełniła samobójstwo po jego klęsce – pozwoliła ukąsić się jadowitemu wężowi.

Messalina
(22-48)
Żyjąca w I wieku n.e. żona cesarza Klaudiusza, znana z wielkiej urody i jeszcze większych potrzeb seksualnych. Rudowłosa cesarzowa wsławiła się wyzwaniem najlepszej kurtyzany w Rzymie na pojedynek konkurencji „liczby stosunków w ciągu jednej nocy”. Wygrała bezapelacyjnie. Planując zamach na męża, przekonała się, ze kij ma dwa końce – Klaudiusz zgładził ją pierwszy.

Joanna d’Arc (1412-1431)
Przyszłej Dziewicy Orleańskiej, dumie miłujących walkę Francuzów, już od dzieciństwa ukazywały się anioły oraz święci. PO jednym z objawień, mając lat 16 przebrała się za faceta i zaczęła uprawiać wojaczkę. Szybko stała się wrogiem nr 1 Burgundczyków i Brytyjczyków. Nie poprzestali na rozpowiadaniu, iż żadna z niej dziewica – wziętą do niewoli spalili na stosie pod zarzutem czarów i herezji.

Caryca Katarzyna II (1729-96)
Z pochodzenia Niemka, poślubiwszy cara Piotra II prędko pokazała na co ją stać – przejęła władzę i rozpoczęła w Rosji rządy twardej ręki. TO jej zawdzięczamy trzy rozbiory Polski. Znana z wielkiego temperamentu wspierała kariery jurnych młodzieńców licznie przewijających się przez jej łoże (Stanisław August Poniatowski został dzięki niej królem Polski). Zdaniem historyków miłośniczka zoofilii.

Kobieta chce się mścić
Pamiętaj, że nikt nie potrafi tak mocno nienawidzić, jak kobieta. Zwłaszcza wtedy, gdy musi pokonać rywalkę albo zemścić się za porzucenie. Chwyty poniżej pasa nie są rzadkością, a metody walki i rewanżu przechodzą męskie pojęcie. Miej to zawsze na uwadze już w czasie trwania waszego związku, bo potem może być za późno. Bądź na tyle rozsądny, aby rozstając się z kobietą, nie ściągnąć na siebie jej gniewu. W żadnym wypadku nie przyznawaj się do innego związku. Lepiej skłamać i powiedzieć, że wybrałeś wolność bez kobiet lub że jesteś…gejem. Kobiety lubią pederastów.

Kobieta chce być traktowana jak kobieta
Nie doszukuj się więc w niej kumpla i najlepszego przyjaciela. Nie ciągaj jej na ryby, na mecze piłkarskie i do knajp, gdzie spotykasz się z kolegami. Kobieta chce, żebyś cały swój wolny czas i uwagę poświęcał jej. Nie bez powodu wszelkie rankingi w kobiecych magazynach wygrywają beznadziejni romantycy.

Kobieta pragnie bezpiecznego mężczyzny
Samiec niebezpieczny, czyli lubiący ryzyko i zabawę jest wprawdzie dla dam pociągający, ale tylko w ramach krótkiego filtru lub romansu. Na długie, wspólne życie panie wybierają dżentelmenów, przy których czują się bezpieczne. Facet z końskim ogonkiem, dziurawą kurtką skórzaną i kabrioletem pełnym ślicznotek będzie więc zawsze traktowany jedynie jako fajna zabawka. Nic więcej.

Kobieta pragnie czuć się najlepsza
A przynajmniej lepsza od tej długonogiej blondyny, którą akurat prowadzisz do tańca i od tej rudej z wielkim biustem, która dosiadła się do ciebie z drinkiem. Wprawdzie dobrze jest czasami wzbudzać w kobiecie zazdrość, ale czyń to inteligentnie. Pokaż, że – owszem – zauważasz wdzięki innych kobiet, ale jednocześnie nie zapominasz, do kogo należysz. Dlatego nie odstawiasz przytulanej na parkiecie z obcymi cyckami nie przyjmujesz karteczek z numerami telefonów. Odczuwane wówczas przez nią poczucie upojnego zwycięstwa to zazwyczaj zapowiedź seksu stulecia.

Kobieta kocha facetów pewnych siebie
O poczuciu własnej wartości nie przekonasz jej, dyskutując o kursie euro czy problemach filozofii egzystencjalnej. To świadczy wprawdzie o twojej inteligencji i szerokich horyzontach, ale niewiastę nudzi. Kobiety lubią mężczyzn, którzy potrafią się śmiać z własnych przywar. W ten sposób sygnalizujesz mocną wiarę w siebie. Nie myl z wyśmiewaniem się ze słabości innych – to cecha słabeuszy, którzy pomniejszając wartość otoczenia, usiłują stworzyć pozory własnej wielkości.

Kobieta chce faceta podobnego do jej tatusia
Przynajmniej pod tym jednym najważniejszym względem: masz się nią opiekować. Nawet największe feministki miękną, gdy czują, że mężczyzna troszczy się o nie. A to oznacza, że musisz umieć nastawić antenę jej telewizora, zgłosić reklamację, gdy trzeba, załatwić w administracji wymianę okien, przywołać do porządku nieuprzejmego kelnera, itp. W ten sposób demonstrujesz jej, jakie spokojne i wolne od stresu życia mogłaby mieć pod twoją opieką.

Kobieta pragnie mężczyzny z przeszłością
Musi to być jednak „mądra” przeszłość. Dlatego ani słówkiem nie zdradź jej, że masz zaborczą mamusię, natrętną eks-przyjaciółkę, a w przeszłości zadawałeś się tylko z głupimi blond kretynkami. Musi jej się wydawać, że twoje byłe kochanki to istoty mądre i wykształcone. Nie mów jednak tego wprost. Wystarczy, gdy rzucisz uwagę, że eks-narzeczona wykładała antropologię literatury na uniwersytecie w Heidelbergu.

Kobieta chce być głaskana
Szczególnie po głowie. Skóra kobiety jest o wiele wrażliwsza niż mężczyzny. Naukowcy stwierdzili, że głaszcząc jej włosy, wspomagasz produkcję w organizmie endorfin, czyli hormonów dobrego samopoczucia. Po pewnym czasie sam widok twojej osoby będzie reagowała błogością.

Kobieta chce być chwalona i podziwiana
W ankietach kobiety przyznają, że największą radość sprawia im komplementowanie ich oczu (36 procent), piersi (17 procent) i nóg (15 procent). W gruncie rzeczy jednak nie chodzi o to, co będziesz chwalił, tylko czy w ogóle.

Kobieta pragnie pieszczot ucha
Aż 20 procent pań twierdzi, że ucho jest ich trzecim (po łechtaczce i piersiach) najbardziej erogennym miejscem. Ale sprawdź, czy ona rzeczywiście należy do tych 20 procent, bo niektóre panie nie znoszą, jak wkładasz swój język do jej ucha.

Kobieta chce grzecznego pana
Ponad połowa kobiet nie lubi w łóżku żadnych wulgaryzmów. Jeśli więc zaczniesz wieczór od zdania: „Daddy chce teraz pieprzyć”, sukces twoich zalotów maleje do marnych 50 procent. To samo dotyczy zabaw sadomaso. Bądź zatem grzeczny w słowach, a bardziej frywolny w czynach.

Kobieta żada zgrabnych tyłków
Nie daj się zatem nabrać na zapewnienia, że kobiety interesują się tylko walorami wewnętrznymi mężczyzny. Owszem charakter jest bardzo istotny, ale panie patrzą także, jak wygląda twój tyłek w levisach. Trochę sportu i siłowni dobrze ci zrobi. Jednak napakowane ABS-y (absolutnie bez szyi) są tak samo nieapetyczni, jak brzuchacze.

Kobieta kocha udawać orgazmy
Z badań wynika, że orgazmy udaje ponad 60 procent kobieta. Robią to nie tylko po to, aby dać oszukaną satysfakcję swemu mężczyźnie. Wiele dam czyni tak, bo chce w ten sposób kontrolować nie tylko wasz związek, ale także całe wasze życie. Dzięki temu rośnie jej poczucie włąsnej wartości oraz pewność siebie.

Kobieta chce być zniewolona
Nagle i w najmniej oczekiwanym miejscu zaczynasz się z nią kochać. Najpierw się opiera, odpycha, złorzeczy ale powoli się zapala i po chwili gwałtownie syci się taką niespodzianką.

Kobieta kocha seksowną bieliznę
Chce jej, bo nawet jeśli jest już stara, gruba i brzydka, to czuje się w niej pociągająco. Podaruj jej koronkowe majteczki, a ona natychmiast zechce sprawdzić, czy zdołasz się jej oprzeć. Poza tym – piękna bielizna włożona do pracy czy na spotkanie z koleżankami daje jej większe poczucie pewności siebie.

Kobieta żada, byś pieścił jej pośladki
Badania medyczne wykazały, że w ten sposób zwiększysz wrażliwość jej najbardziej intymnych miejsc i zapewnisz jej bardziej intensywny orgazm.

Kobieta lubi oralny niepokój
To mit, że kobiety wzdragają się przed seksem oralnym. Statystyki podają, ze 65 procent pań chętnie uklęknie przed tobą, ale tylko dla 10 procent jest to czynność podniecająca. Dlatego musisz być tak ekspresyjny, jak tylko możesz, by dowieść jej, że poświęca się nie na darmo .W ogóle nie powinieneś wymagać od niej ,aby łykała twój ejakulat, ani nawet zastanawiać się, dlaczego tego nie lubi. Chce to zrobić – OK. Nie chce zrobić – też OK.

Kobieta chce być modna
A obecnie panuje moda na cunnilinctio. Wskazany jest takt, fachowość oraz zachwyt urodą jej intymności.

Kobieta pragnie czekolady
Badania wykazały, że czekolada mobilizuje kobietę seksualnie. POza tym pobudza produkcję enzymów, których reakcje wywołują u pań dobre samopoczucie. Nie żałuj więc kobiecie łakoci, a gdy utyje - to będzie już jej problem.

Kobiety niechcą przestawać
Ponieważ panie posiadają niepojętą dla ciebie zdolność wielokrotnego szczytowania, nie musisz kończyć zabawy po jej pierwszym orgazmie. Nie odwracaj się, nie wstawaj, nie zasypiaj nie pal i nie pij. Staraj się nadal…

Z powrotem
©Krystian All right reserved by Bruce Lee, Teresin 2007